Domov O nás Vàtanie Rezanie InjektហGaléria Kontakt
© Hirver s.r.o. 2014
Hirver s.r.o.

O nás

Firma Hirver s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou:  rekonštrukciami bytov, budou. Rezaním a vŕtaním betónu  a železobetónu. Injektážnymi prácami proti tlakovej vode  a priesakom, odstraňovaním vzlínavej vlhkosti. Izoláciami  základov striech. Utesňovaním dilatačných a divokých špár trvale  pružnou hmotou. Kotvením strojov, spájaním starých a nových  častí betónov. Búracími prácami.
“Niet nič zlého na stavaní vzdušných zámkov. Pokiaľ sa do nich nechcete nasťahovať.” Françoise Saganová

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je vŕtanie do  veľmi odolných betónových,  železobetónových alebo aj  murovaných stien na vytvorenie  otvorov pre rozvody vody,  kanalizácie, plynu, kúrenia,  klimatizácie, vzduchotechniky.  Vŕtame otvory do 500 mm.

Injektáž

Injektáž sa používa s cieľom  vytvoriť tesniacu bariéru na  potrebnom mieste, a vyplniť póry,  pukliny, trhliny a iné voľné  priestory a zabrániť vsakovaniu  vody do  omietok, alebo iných  častí  stien.

Rezanie

Rezanie betónu a železobetónu  sa vykonáva diamantovými  kotúčmi alebo diamantovým  lanom, pri rezaní suchý  a  mokrý  proces. Pre rezanie sa používa  stenová a lanová pila Cedima.
O nás
Domov O nás Vàtanie Rezanie Injektaz Galéria Kontakt
© Hirver s.r.o.2014
Hirver s.r.o.

O nás

Firma Hirver s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou:  rekonštrukciami bytov, budou. Rezaním a vŕtaním betónu  a železobetónu. Injektážnymi prácami proti tlakovej vode  a priesakom, odstraňovaním vzlínavej vlhkosti. Izoláciami  základov striech. Utesňovaním dilatačných a divokých  špár trvale pružnou hmotou. Kotvením strojov, spájaním  starých a nových častí betónov. Búracími prácami.
“Niet nič zlého na stavaní vzdušných zámkov. Pokiaľ sa do nich nechcete nasťahovať.” Françoise Saganová

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je vŕtanie do  veľmi odolných betónových,  železobetónových alebo aj  murovaných stien na  vytvorenie otvorov pre  rozvody vody, kanalizácie,  plynu, kúrenia, klimatizácie,  vzduchotechniky. Vŕtame  otvory do 500 mm. 

Injektáž

Injektáž sa používa s cieľom  vytvoriť tesniacu bariéru na  potrebnom mieste, a vyplniť  póry, pukliny, trhliny a iné  voľné priestory a zabrániť  vsakovaniu vody do  omietok,  alebo iných častí  stien.

Rezanie

Rezanie betónu a  železobetónu sa vykonáva  diamantovými kotúčmi alebo  diamantovým lanom, pri  rezaní suchý  a  mokrý proces.  Pre rezanie sa používa stenová a lanová pila Cedima.
O nás
Navigation Menu
© Hirver s.r.o.2014
Hirver s.r.o.

O nás

Firma Hirver s.r.o. sa zaoberá  stavebnou činnosťou:  rekonštrukciami bytov, budou.  Rezaním a vŕtaním betónu  a železobetónu. Injektážnymi  prácami proti tlakovej vode  a priesakom, odstraňovaním  vzlínavej vlhkosti. Izoláciami  základov striech. Utesňovaním  dilatačných a divokých špár  trvale pružnou hmotou.  Kotvením strojov, spájaním  starých a nových častí  betónov. Búracími prácami.
“Niet nič zlého na stavaní vzdušných zámkov. Pokiaľ sa do nich nechcete nasťahovať.” Françoise Saganová

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je vŕtanie do veľmi odolných  betónových, železobetónových alebo aj  murovaných stien na vytvorenie otvorov pre  rozvody vody, kanalizácie, plynu, kúrenia,  klimatizácie, vzduchotechniky. Vŕtame otvory do  500 mm.

Injektáž

Injektáž sa používa s cieľom vytvoriť tesniacu  bariéru na potrebnom mieste, a vyplniť póry,  pukliny, trhliny a iné voľné priestory a zabrániť  vsakovaniu vody do  omietok, alebo iných častí   stien.

Rezanie

Rezanie betónu a železobetónu sa vykonáva  diamantovými kotúčmi alebo diamantovým  lanom, pri rezaní suchý  a  mokrý proces. Pre  rezanie sa používa stenová a lanová pila Cedima.